دوشنبه, 22 مهر 1398

عنوان : بازدید مدیرعامل شركت گراینر بیو وان از سازمان
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ 
ساعت : ۸:۱۰:۱۰
    /  7

بازدید مدیرعامل شرکت گراینر بیو وان از سازمان

مدیرعامل شرکت گراینر بیو وان ضمن بازدید از سازمان انتقال خون ایران با معاونین فنی و فناوریهای نوین، کنترل کیفی و تضمین کیفیت، توسعه مدیریت منابع انسانی ، مشاور اجرایی مدیر عامل، مدیر کل دفتر مدیر عامل و مدیر همکاریهای بین الملل دیدار و مذاکره کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان انتقال خون کشور به نقل از واحد همکاری های بین الملل این سازمان، مانفرد بوخبرگر، مدیر عامل شرکت و  توماس گوتهارتسلایتنر، مدیر صادرات شرکت مذکور در اتریش ضمن بازدید از بخش های کنترل کیفی، آزمایشگاه رفرانس ایمونوهماتولوژی و مرکز نوآوری در جریان فعالیتهای گسترده سازمان قرار گرفتند.

در این دیدار، مدیر عامل شرکت گراینر بیو وان ضمن معرفی فعالیتهای شرکت و محصولات  آن را معرفی کرد. همچنین دکتر صدیقه امینی کافی آباد، معاون کنترل کیفی و تضمین کیفیت در چند مورد بازخورد مصرف محصولات شرکت را اعلام نمودند که مورد توجه ایشان قرار گرفت.

مدیر عامل شرکت گراینر بیو وان اظهار امیدواری کرد با توجه به حجم بالای فعالیت سازمان انتقال خون ایران این شرکت بتواند با همکاری با این سازمان ، با انتقال تکنولوزی به ایران و تاسیس شرکت در ایران بازار منطقه ای مناسبی را بدست آورد.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پورتال سازمان انتقال خون ايران